Bilall Kasami ka hyrë me forcë në selinë e Lëvizjes Besa në Shkup (VIDEO)

Rreth orës 9:30 te mëngjesit te sotëm një grup personash, ne mesin e te cilëve ka qenë edhe Bilall Kasami, thuhet se kane hyrë me forcë duke thyer dyert e selisë së Lëvizjes Besa në Shkup, transmeton Alsat M.
Sipas këtij mediumi, sigurimi i objektit ka thënë se nuk ka mundur t’i ndalojë dot për shkak të numrit të madh të personave që kanë marrë pjesë.  Video nga Alsat M.

Kronologjia e ngjarjeve: 

One thought on “Bilall Kasami ka hyrë me forcë në selinë e Lëvizjes Besa në Shkup (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP