Denoncohet në shkupjane e zhdukur

Një grua pesëdhjetë e shtatë vjeçare nga fshati Idrizovë i Shkpit, dje është denoncuar si e zhdukur.

Policia kumtoi se N.R. (51) nga fshati Idrizovë, Shkup, dje në orën 18:15, ka denoncuar se më 05.01.2018 në orën 08.30 është larguar nga shtëpia në drejtim të panjohur bashkëshortja e tij R.D. (57).

Ndërmerren masa për gjetjen e personit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP