Shkup, plaçkitet një farmaci nga një person i maskuar

Një person i panjohur i maskuar mbrëmë rreth orës 19:40 ka kryer vjedhje në një farmaci në qendrën tregtare “Leptokaria”.

Siç kumtoi policia, kryerësit me kërcënim me thikë nga e punësuara ka marrë para nga qarkullimi ditor, pas së cilës ka ikur në drejtim të panjohur.

Ndërmerren masa për gjetjen e kryerësit dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP