Pas faqeve zyrtare të fejsbukit, BESA-s iu thyen edhe dyert e selisë!

Nga partia Lëvizja BESA njoftuan se pas thyerjes së faqeve zyrtare të kësaj partie dhe liderit të saj, Bilall Kasami, disa persona të panjohur kanë thyer edhe dyert e selisë së partisë në Shkup, njofton Portalb.mk.

“Pas njoftimit të thyerjes së faqes zyrtare të kryetarit Bilall Kasami dhe faqen zyrtare të Levizjes BESA, sot persona të pautorizuar kanë thyer dyert e zyrës së Lëvizjes BESA në Shkup. Për këtë incident janë të njoftuar edhe organet kompetente”, thuhet në kumtesën e Lëvizjes BESA.

Siç njoftuan nga BESA, detajet për rastin do të kumtohen pas mbledhjes së këshillit të përgjithshëm që do të mbahet sot në Tetovë në ora 16:00.

Kronologjia e ngjarjeve: 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP