Maqedoni, sot në mëngjes ka pasur tërmet

Observatori Sizmologjik i Republikës së Maqedonisë i Fakultetit të Shkencave Matematiko-Natyrore, njofton se sot në orë 04:06 ka regjistruar tërmet me epiqendër në zonën e Dojranit me intensitet prej 3.3 shkallë sipas rihterit, njofton Portalb.mk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP