Zyrtarisht e martuar, këngëtarja shqiptare zbulon detaje nga ceremonia e fshehtë

Pak ditë më parë, ishte vetë Adelina Tahiri që lajmëroi fansat nga llogaria e saj në Instagram se kishte marrë propozimin për martesë e nga kjo u kuptua që dasma do të ishte afër, aq sa në portale u përfol edhe për një ceremoni të shpejtë të këngëtares me avokatin Serjoza Markov nga Maqedonia. Edhe pse u përpoq ta mbante të fshehtë partnerin, mediat zbuluan shpejt identitetin e tij, madje edhe diferencën e madhe në moshë me këngëtaren, transmeton Revista Class.

Gjithsesi, propozimin romantik nga Vjena, Adelina e bëri publik për të gjithë, duke treguar edhe unazën e shtrenjtë. Nga fotot e fundit të postuara, nuk e paskemi kuptuar, por Adelina qenka martuar zyrtarisht disa ditë më parë.

Në foton e postuar sot, Adelina është duke hedhur firmën në regjistrin e gjendjes civile: “Zyrtarisht e martuar”, – shkruan ajo pas kësaj fotoje që, në fakt, nisur nga veshja, nuk duket të jetë e sotme. Me të njëjtën veshje, Adelina ka postuar foto edhe një javë më parë, kështu që martesa zyrtare paska ndodhur, por ne nuk paskemi kuptuar gjë.

Urime atëherë!

Im officially married

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Thnx to @armendramadani and @albinadylaa

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP