“Kce”, kënga e re nga Kida (VIDEO)

Kida ka publikuar këngën e saj më të re “Kce”.

“Kce” vjen me muzikë ritmike të krijuar nga ZzapnChriss, transmeton Koha.net. Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar reperi gjilanas, Fero.

Videoklipi është bërë nga Filmnation. “Harroj” ishte kënga e saj e fundit e lansuar dy muaj më parë në bashkëpunim me Feron.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP