Gordana Jankullovska ballë për ballë me të akuzuarit e  “Monstrës” (VIDEO)

Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska, e cila e udhëhoqi rastin e koduar “Monstra” në vitin 2012, sot për herë të parë pas lirimit të të akuzuarve u ballafaqua me ta, raporton Televizioni SHENJA.

Ishte një moment i shkurtër ballafaqimi por pamja që e mori Jankullovska kur i takoi të akuzuarit që i quajti që në konferencën e parë për media si “terrorist islamik”, ishte e papërshkrueshme.

Jankullovska ua hapi derën Hakiut dhe Agimit dhe pasi që ata hynë në Gjykatë të paraqiten, ajo bisedonte me avokatin e saj për ta dhe tregonte shenja habie se çfarë kishte parë pak më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP