Filmat që duhet t’i shihni për fundvit (FOTO)

Lëreni magjisë së festave të fundvitit t’i bashkohen top filmat më të mirë…
Filmat janë pjesë e rëndësishme për të krijuar atmosferën e fundvitit, shkruan Lajmi.net.

Nuk dini se çfarë filmi të përzgjedhni për ta shikuar sot, nesër apo ditët në vazhdim deri në ndërrimin e motmoteve? Tani çdo gjë do të jetë më e lehtë.Lajmi.net ju përcjell top filmat që duhet t’i shikoni, prandaj filloni të kërkoni menjëherë njërin prej këtyre dhe bëhuni gati për aventurë. 

Love Actually

Home Alone

The Holiday

Bridget Jones’s Diary

Serendipity

A Christmas Carol

The Family Man

Noel

New Year’s Eve

Charlie and the Chocolate Factory

Lost Christmas

Harry Potter and the Philosopher’s Stone

200 Cigarettes

Jingle All the Way

Merry Christmas

While You Were Sleeping

Kate & Leopold

Sleepless in Seattle

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP