Digjet një makinë në Shkup

Në Shkup mbrëmë është djegur tërësisht një makinë, njoftojnë nga MPB.

Sipas policisë mbrëmë rreth orës 23 e 40 në parkingun e rrugës Gjorgi Sugare, në Shkuo nga arsye të panjohura deri më tani është djegur në tërësi një makinë e tipit “Pezho 405”, me targa të Koçanit, në pronësi të S.Gj. Zjarri i makinës kapi edhe murin e jashtëm dhe kondicionerin e një dyqani. Zjarri u shua nga ekipi e zjarrfikësve.

Policia është duke marrë masat për zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP