2017-ta, viti më i mirë në historinë e Realit

Në këtë vit, si asnjëherë më parë, skuadra e Real Madridit ka arritur të fitojë pesë tituj.

Asnjëherë më parë në historinë e klubit, skuadra e Realit nuk ka arritur t’i fitojë pesë trofe brenda një viti kalendarik.

Andaj kjo gjeneratë në krye me trajnerin Zinedine Zidane ka arritur diçka të jashtëzakonshme, për  të marrë epitetin e skuadrës më të mirë që ka pasur Reali ndonjëherë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP