Roma – Cagliari, ja edhe formacioni

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Romës dhe Cagliarit që starton nga ora 20:45, transmeton Sovrani.info.

Ja formacionet:

Roma: Alisson; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Nainggolan, De Rossi, Pellegrini; Schick, Dzeko dhe Perotti.

Cagliari: Cragno; Romagna, Pisacane, Andreolli; van der Wiel, Ionita, Cigarini, Barella, Padoin; Joao Pedro dhe Pavoletti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP