Djali më i madh i ish-kryeminsitrit turk është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij

Javuz Jillmaz (38), djali më i madh i ish-kryeministrit turk, Mesut Jillmaz, është gjetir i vdekur në shtëpinë e tij në lagjen e Stambollit, Bejkoz.

Trupin e Jillmaz e gjetën truproja e tij dhe shoferi. Ai ishte shtrirë në krevat dhe ishte qëlluar në pjesën e kokës.

Sipas trupit hetues, plumbi ishte gjuajtur nga ana e djathtë e kokës në linjpë të drejtë.
Sipas informatave fillestare, supozohet se ai është vetëvrarë.

Hetimi për rastin është në rrjedhë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP