Vetëm dashuria mund të….

“Paratë mund të u’a blejnë një qen të mirë, por vetëm dashuria mund ta bëjë atë ta tund bishtin.”

Thenie nga kengetari dhe humoristi amerikan Richard Samet “Kinky” Friedman.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP