Teatri i Kumanovës, sot shfaqet premiera e psikodramës “Maksi dhe Kimi” (FOTO)

Sot, më datë 9 dhjetor 2017 në Qendrën Kulturore të Kumanovës, Teatri i Kumanovës sjell premierën e psikodramës “Maksi dhe Kimi”, njofton Portalb.mk.

Në autorësi të Haqif Mulliqit dhe në regji të Nehat Memetit, përmbajtja e psikodramës “Maksi dhe Kimi” deri te publiku vjen nëpërmjet rolit të aktorëve  Musa Isufi dhe Ismail Kasumi.

Shfaqja do të nis nga ora 19:00.

Përndryshe, shfaqja është produksion privat.

Image may contain: 1 person

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP