Autoritetet në komunën Aerodrom gjurmojnë pas qenit që sulmoi gjashtë persona

Nga Komuna Aerodrom informojnë se organet kompetente punojnë në kërkimin e qenit që sulmoi gjashtë persona mbrëmë midis bulevardit “KAÇKM” dhe “Jane Sandanski”.

“Qyteti i Shkupit, me ekipet e Ndërmarrjes publike Higjiena Komunale, menjëherë pas denoncimit të incidentit dolën në terren. Sipas evidencës komunale, deri tani nuk ka denoncime të regjistruara për ndonjë qen agresiv me atë përshkrim në lokacionin konkret. Rasti është denoncuar në MPB”, njoftojnë nga komuna Aerodrom.

2 thoughts on “Autoritetet në komunën Aerodrom gjurmojnë pas qenit që sulmoi gjashtë persona

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP