Prej nesër ndryshim i regjimit të trafikut në rrugën Strugë-Vendkalimin kufitar Qafathanë

Për shkak të ndërhyrjeve ndërtimore prej nesër nga ora 14:00 do të ketë ndryshim të regjimit të trafikut në rrugën magjistrale A2, aksi rrugor Strugë-Vendkalimi kufitar Qafthanë.

Regjimi i trafikut do të zgjasë deri në përfundimin e punëve ndërtimore, kumtoi Qendra Dispeçerike e NP “Rrugët e Maqedonisë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP