Capital T e MC Kresha sjellin “Numra” (VIDEO)

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre të ri me titull “Numra”.

Kënga është pjesë e albumit të Capital T, “Winter is Here”, përcjell Koha.net. 

Si përherë, për tekstin e këngës janë kujdesur vetë dy reperët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP