Është djegur hapësira e një shtëpie në lagjen “11 Tetori”

Zjarr sot pasdite shpërtheu në një shtëpi në lagjen “11 Tetori” në Kisella Vodë.

“Është djegur edhe hapësira e brendshme e shtëpisë dhe nuk ka të lënduar”, deklaroi për MIA-n Xvonko Tomevski, komandat i Njësitit zjarrfikës të Qytetit të Shkupit, transmeton MIA. 

Është intervenuar me tre automjete dhe tetë zjarrfikës. Zjarri është shuar, ekipet ende po e pastrojnë terrenin.

Tani për tani nuk dihen shkaqet për zjarrin, i cili është paraqitur në orën 17:10.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP