E dimë që nuk ju besohet, por kjo nuk është Beyonce…thjesht kopja e saj!

Nuk është e rrallë që të shohim kopje të VIP-ave nëpër botë. E mbani mend ngjashmërinë e një europianeje me Gigi Hadid? Po kopjen e Taylor Swift? Nëse jeni habitur nga dy versionet e lartpërmendura, nuk keni parë akoma binjaken (jo nga e njejta nënë, jo nga i njejti baba) të Beyonce!

Brittany Williams është një vajzë e re nga Detroit, e cila duket si kopja perfekte e këngëtares. Duket disi e habitshme, pasi në shumicën e fotove nuk mund të bësh dallimin bga Britt, tek Bey. Është pikërisht kjo arsyeja pse shpesh njerëzit i kërkojnë të bëjnë foto me të, shkruan Bordo.al. 

bey

Brittany ka rrëfyer se ka patur eksperienca të herë pas hershme me vajza e djem që e ndjekin nga pas për ta takuar, e kjo vetëm në sajë të ngatërresës me pamjen e jashtme. ‘E kuptoj që i ngjaj shumë dhe habitem me këtë fakt’, ka rrëfyer Williams, ndërsa mund të themi vetëm që ende nuk na mbushet mendja që kjo vajzë nuk është Bey!

24740497_10215074471398633_1660233236_n

24891463_10215074471438634_1930519579_n

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL