Topi i Artë do të dorëzohet në Kullën Eiffel

Duhen edhe pak ditë për të mësuar se kush është fituesi i Topit të Artë.

“France Football”, duke parë ceremoninë e jashtëzakonshme të FIFA-s për dorëzimin e çmimit “The Best”, ka vendosur që të ngrejë edhe më shumë stekën, si për të treguar se Topi i Artë vazhdon të mbetet çmimi individual më i rëndësishëm në futboll, transmeton Top Channel.

Me shumë mundësi, Cristiano Ronaldo do të jetë fitues për herë të pestë i këtij çmimi, që do i dorëzohet në një vend shumë të veçantë: Kullën Eiffel.

Në orën 19:45 e së enjtes, me prezantues ish-futbollistin David Ginola, do të nisë ceremonia e Topit të Artë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP