Qeveria vendosi: Stadiumi Kombëtar në Drenas

Qeveria e Kosovës ka caktuar Zonën Ekonomike të Drenasit si lokacion për ndërtimin e Stadiumit Kombëtar.

Ky vendim u mor në mbledhjen e sotme të ekzekutivit ku u procedua për në Kuvend marrëveshja bashkë me raportin për Demarkacionin e kufirit me Malin e Zi, njofton Klan Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP