Ed Sheeran publikon bashkëpunimin me Beyoncen (VIDEO)

Është publikuar kënga më e re e Ed Sheeranit dhe Beyoncet “Perfect”, që është remix.

Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të Sheeranit “Divide”, transmeton Koha.net.

Sheeran ka konfirmuar se është duke punuar edhe në albumin e tij të radhës, dhe se tashmë ka të gatshme nëntë këngë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP