Sia sjell me videoklip “Santa’s Coming for Us”

Pasi e kishte publikuar këngën më 30 tetor, Sia ka sjellë edhe me videoklip “Santa’s Coming for Us”.

Kjo është kënga e parë e saj e albumit të Kërshëndellave, “Everyday Is Christmas”, transmeton Koha.net.

Albumi “Everyday Is Christmas” është lansuar më 17 nëntor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP