Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Noizyt dhe Ledrit (VIDEO)

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i reperëve të njohur shqiptar, Noizyt dhe Ledri Vulës.

Kënga e re titullohet “Dje & Sot”, transmeton Koha.net. Producentët e këngës janë BledBeats dhe Johan Bejerholm, ndërsa “Beat”-in e këngës e ka bërë Butrint Bucinca dhe Duja.

Kënga e fundit e Noizyt është “100 Kile”, ndërsa e Ledri Vulës “TTZ’.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP