Demokracia Studentore me aktivitet para Kishës Ortodokse

Demokracia Studentore si organizatë studentore dhe si student njofton se do ta mbajë një aktivitet simbolik për të prezantuar dëshmitë e vendosjes me dhunë të Kishës Ortodokse

Aktiviteti simbolik do të mbahet para Kishës ne kampusin e UP-së në orën 11:00, transmeton Klan Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP