Mësohet shkaku i plagosjes së dyfishtë në Ulpianë

Dy persona mbetën të lënduar sonte në lagjen Ulpiana.

KTV ka mësuar se plagosja ka ndodhur për shkak të një borxhi, transmeton Koha.net.

“Ka ndodhur një zënkë mes dy personave, e cila dyshohet të ketë ndodhur për shkak të një borxhi, njëri është lënduar me armë zjarri në këmbë dhe është dërguar në QKUK”, ka thënë zëdhënësi Bajram Krasniqi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP