Zidane nuk përjashton mundësinë për Neymar

Zinedine Zidane ka refuzuar që ta përjashtojë mundësinë e një transferimi të mundshëm të Neymar te Real Madridi.

“Neymar është një futbollist shumë i mirë, kjo është e vërtetë”, tha Zidane teksa po përgatitej për ndeshjen e së shtunës me Atleticon.

“I kam lojtarët më të mirë tek ky klub dhe e njëjta vlen edhe për zhveshtore. Mund të punoni dhe të fokusoheni vetëm në lojtarët që janë këtu. E për të ardhmen, ku i dihet?”

“Nuk do të vij dhe ta jap mendimin tim për një lojtar që nuk luan këtu. E respektoj atë, është lojtar i mirë, dhe kjo është e tëra”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP