Rikthehet diva e muzikës shqiptare, pas 2 vitesh mungese në skenë (FOTO)

Nëse ju kishte marrë malli për divën e muzikës shqiptare, kemi një lajm të mirë për ju. Për të gjithë adhuruesit e Adelina Ismaili, pritja për ta parë sërish në koncert këngëtaren ka marrë fund, transmeton Revista Class.

Përmes një postimi në Facebook, këngëtarja na ka treguar se sonte në mbrëmje do të jetë në një koncert në Gjilan. Adelina u shkëput nga muzika dhe koncertet para se të sillte në jetë djalin e saj.

Ajo u bë nënë për herë të parë para disa muajsh, dhe duket sikur mami Adelina ka kohë vetëm për Uliksin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP