Buzëqesh Manchester United, kthehen Ibrahimovic dhe Pogba

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimovic, mund të kthehet që në ndeshjen së shtunës ndaj Newcastle United.

Po ashtu Paul Pogba është në kondicion të mirë fizik me Jose Mourinhon që është duke e pritur kthimin e tij.

Sipas The Sun, Pogba, që ka munguar në 12 ndeshje nga në lëndim, ka punuar shumë në rehabilitim, duke udhëtuar shpesh në Majami, transmeton Telegrafi.com.

Ibra, që është 36 vjeç ishte lënduar në prill në ndeshjen që skuadra e Mourinhos e zhvillonte ndaj Anderlecht.

Tani të dy lojtarët janë mirë dhe mund të jenë në bankën rezervë në ndeshjen ndaj Newcastle.

United është i dyti me 23 pikë në Ligën Premier./Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP