Yll Limani e 2po2 sjellin “Dritat” (VIDEO)

Dy këngëtarët e njohur Yll Limani dhe 2po2 kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Bashkëpunimi i tyre titullohet “Dritat”.

Për këtë projekt, dyshja ka bashkëpunuar me Gzim Lazrin për muzikën, përcjell Koha.net. 

Teksti është shkruar nga dy këngëtarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP