Spice Girls ribashkohen në 2018-ën

Victoria Beckham, Mel C, Mel B, Geri Horner dhe Emma Bunton 5 vajzat e famshme të grupit “Spice Girls” janë gati të ribashkohen në vitin 2018 .

Bëhet fjalë për një album të ri të vajzave, si dhe për një speciale në televizion, mbi historikun dhe triumfin muzikor të një ndër grupeve më të famshme në Britani, përcjell Koha.net. 

5 vajzat “Spice” kanë që në verë që e diskutojnë këtë projekt, dhe vendosën t’ua bënin fansave këtë dhuratë si për Krishtlindje.

Megjithatë, artistet janë të zëna me familjet e tyre, si gruaja e David Beckham me fëmijët e saj, ashtu edhe Mel B me divorcin me ish-bashkëshortin Stephen Belafonte, ndaj nuk pritet të jenë kokë e këmbë në këtë projekt. Nga ky rikthim nostalgjia e viteve ’90 do të ringjallet së bashku me grupin e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP