Biçikleta që kushton sa një Ferrari

Biçikleta më e shtrenjtë në botë e ndërtuar në çdo detaj nga ar i pastër 24 karat.

Ajo kushton hiq më pak se sa një Ferrari, njofton Arbresh.info.

Për ta bërë të tuajën këtë biçikletë do të duhet të paguash rreth 250.000 stelina që i bie, rreth 300 mijë euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP