Sot është një nga femrat më të bukura, ja si ka qenë në vitet `90 Eli Fara (FOTO)

Përveçse një nga këngëtaret me te mira, me zërin e mahnitshëm, ajo është edhe një nder femrat me te bukura shqiptare, qe i ka rezistuar kohës dhe për moshën qe ka i sfidon edhe të rejat. Por ja se si ka qene ne vitet 90 Eli Fara, transmeton Syri.net.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL