Jetët tona fillojnë të mbarojnë ditën kur ne…

“Jetët tona fillojnë të mbarojnë ditën kur ne bëheni të heshtur për gjërat që kanë rëndësi”

Thënie nga Martin Luther King Jr.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL