Një nëntëmbëdhjetëvjeçar është sulmuar në një stacion autobusi në Shkup

Në stacionin e autobusit në rrugën “Bosnja e Hercegovina” J.P (19) nga Shkupi dje rreth orës 12:30 minuta ka denoncuar në polici se fizikisht u sulmua nga disa persona të panjohur.

MPB informoi se ata e kanë goditur me gurë në pjesën e fytyrës duke i ka shkaktuar lëndime të dukshme. Merren masa për ndriçimin  e plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP