Kush ishte gazetarja e TV Klan që humbi jetën në aksidentin tragjik (FOTO)

Ditën e djeshme rreth orës 12.45 ka humbur jetën tragjikisht gazetarja investigative e emisionit “Stop”, Erinolda Isufaj. Nga një kamion që transportonte gur mermeri ka rënë një gur i madh, i cili zuri poshtë automjetin ku udhëtonte gazetarja me bashkëshortin dhe prindërit, transmeton Xing.al.

Erinolda Isufaj

24-vjeçarja e cila ndodhej në sediljen e pasme ndërroi jetë rrugës për në spital.

Erinolda Isufaj

Erinolda ishte e martuar me Marko Idrizi, 29 vjeç. Kolegët e saj e tregojnë si një vajzë për t’u marrë shembull. Erinolda kishte pasur plane për të bërë një fëmijë, por fatkeqësisht mbylli sytë përgjithnjë.

Erinolda Isufaj

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP