Ronaldinjo nuk ndalet, kjo është mrekullia e radhës (VIDEO)

Ronaldinjo vazhdon të dhurojë mrekulli, përcjell “Lajmi.net”.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe në ndeshjen mes yjeve amerikanë dhe atyre evropianë.

Goli i mëposhtëm nuk do shumë koment.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP