Arti është bërë diçka që është i lidhur vetëm me…

“Ajo që më bën përshtypje është fakti se në shoqërinë tonë, arti është bërë diçka që është i lidhur vetëm me objekte dhe jo me individë ose me jetën”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP