Gazetarja sulmohet nga një kalë gjatë transmetimit “live” (VIDEO)

Në një video të publikuar nga “Periskopi” shihet se si një gazetare turke derisa ka transmetuar “live” në televizion është sulmuar nga një kalë.

Fatmirësish që gazetarja nuk ka marrë lëndime trupore.

One thought on “Gazetarja sulmohet nga një kalë gjatë transmetimit “live” (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP