Ja si zhvillohet “lufta” Samsung vs. iPhone (VIDEO)

Samsung sapo ka publikuar reklamën më të re, në të cilën ai tallet hapur me iPhone duke nxjerr në pah gjithë defektet e tij.

Në këtë reklamë 1-minutëshe shfaqet  një djalosh i ri, i cili vazhdimisht rritet duke u ndjerë i pakënaqur me produktin e tij  iPhone.

Në vitin 2007, djaloshi fillimisht shprehet i pakënaqur me iPhone për mungesën e hapësirës për t’i ruajtur fotografitë.

Në vitin 2013 djaloshi shihet duke u mahnitur nga karakteristikat interesante të një celulari (Samsung) ndërsa në vitin 2015 shihet duke pritur në radhë në shi për një produkt tjetër nga Apple.

Samsung gjithashtu tallet edhe me iPhone ku në vitin 2016 nuk kishte qenë rezistent ndaj ujit.

Në fund, djaloshi, i irrituar nga fakti se duhet të blejë pajisje shtesë për kufjet e tij të celularit dhe nga gjëra tjera, vendos të heqë dorë nga iPhone për të blerë Samsung Galaxy Note 8.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP