Në “hetim” edhe syzet e Saimir Tahirit, pas këtyre fotove zbulohet çmimi marramendës

Ditët e fundit, hetimi i Saimir Tahirit ka përfshirë të gjithë opinion publik dhe pothuaj çdo detaj që zbulohet nga “dosja”, duket sikur shton të dhënat komprometuese për ish-ministrin e Brendshëm.

Në morinë e lajmeve për Tahirin gjatë këtyre ditëve, ka dalë edhe një denoncim i ish-Kryeministrit Berisha, se edhe syzet e ish-ministrit të Brendshëm ishin blerë nga Habilajt.

Lapsi.al ka siguruar disa foto të Tahirit në Komisionin e Mandateve ditën e shtunë, që tregojnë se ish-ministri mban një palë syze që në të vërtetë janë shumë të kushtueshme.

Dallohet qartë se shkrimi i gdhendur në syzet e Tahirit është Maybach Manifactur, një prej markave më të shtrenjta në prodhimin e syzeve. Nëse bëni një kërkim të thjeshtë në faqen e internetit të kompanisë Maybach, do shikoni se çmimi i tyre është 10 mijë e 500 dollarë, një shumë e konsiderueshme parash për ish-ministrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP