Ky lëng shkrin kilogramët e tepërt

Planifikoni që të humbni peshë që të mund të bëni belin tuaj më të hollë?
Këtu është një metodë e shpejtë, e sigurt dhe krejtësisht natyrale për të humbur peshë shpejtë, transmeton Klan Kosova.

Sekreti? Mjaltë, lëng portokalli dhe uthullë molle.

Përbërësit e recetës:

1 lugë gjelle mjaltë

1 filxhan lëng portokalli ose grejpfrut

2 lugë gjelle uthull molle

Mënyra e përgatitjes:

Përzieni të gjithë përbërësit mirë. Kjo recetë stimulon procesin e shkrirjes së dhjamit dhe ndihmon në humbjen e peshës në mënyrë shumë efektive.

Konsumojeni këtë lëng para çdo vakti për një javë. Përpos që ka efekt të shpejtë, është një lëng shumë i shijshëm dhe ju jep energji.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP