Ardit Gjebrea prezanton dy drejtueset e ‘Këngës Magjike’

Në emisionin ‘E diela shqiptare’, moderatori Ardit Gjebrea sot ka njoftuar se kush do të jenë vajzat që do ta udhëheqin “Këngën Magjike”.
Këtë vit mbahet edicioni i 19 i festivalit të këngës dhe çdo ditë e më shumë po zbulohen befasitë që sjell, shkruan Lajmi.net.

Përveç Arditit, ‘Këngën Magjike’ do ta prezantojnë edhe dy vajzat bukuroshe, Nevina Shtylla dhe Arjola Shehu.

“Ja edhe Skuadra Magjike Edicioni’19 u plotësua! Jam me dy partneret që do kem në prezantim në #këngamagjike19 @arjola_shehu & @nevinashtylla“, ka shkruar Arditi në rrjete sociale.

Përveç Ariolës dhe Nevinës, bashkë me Arditin do të prezantojnë edhe Bes Kallaku dhe Erion Isai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP