Bakiu i BESËS dhe Ekrem Alija i Aleancës së bashku në takime me banorët e Sarajit (FOTO)

Kandidati i Lëvizjes BESA për komunën e Sarajit, Bashkim Bakiu së bashku me kandidatin e Aleancës për Shqiptarët, Ekrem Alija kanë vazhduar takimet me qytetarët e Sarajit duke prezantuar programin e tyre për banorët e Sarajit, njofton TV Shenja.

Pas nënshkrimit të marrëveshjes mes BESËS dhe Aleancës, aktivistë të dyja partive janë vazhdimisht në teren dhe po zhvillojnë takime me banorët e Sarajit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP