Kalimash, makina përfshihet në flakë

Për pak minuta  është ndërprerë lëvizja e automjeteve në tunelin e Kalimashit, ndërsa janë parë dhe disa shtëllunga tymi.

Shkak për këtë situatë është bërë një defekt teknik i një makine, e cila po lëvizte në dalje të tunelit në drejtim të qytetit të  Kukësit.

Policia dhe shërbimi i zjarrfikëseve janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes, ndërsa fatmirësisht nuk ka pasoja në jetë njerëzish. Vijon puna për zbardhjen e rrethanave të  ngjarjes

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP