Momenti emocionues kur Seldi i vë unazën e fejesës Mimozës (VIDEO)

Këngëtarja Mimoza Shkodra dhe këngëtari Seldi Qalliu, janë fejuar mbrëmë.

Fillimisht ajo kishte publikuar një fotografi ku shihen unazat e tyre, ndërkaq tani ka publikuar edhe video.

Teksa Seldi i vë në gisht unazën e fejesës, në sfond dëgjohet kënga “I Will Always Love You” nga Whitney Houston.

Jeta ime ❤️ @seldi__qalliu

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP