Vogëlushit i mbeti koka në mes të dy shufrave metalike, babait iu deshën dy orë për ta nxjerrë – edhe pse ishte e thjeshtë! (Video)

Një burrë është vënë në siklet kur djalit të tij i kishte mbetur koka në mes dy shufrave metalike përderisa ai po luante në një vend ku po kryheshin ndërtime në Brazil.

Ashtu siç shkruan DailyMail, përcjellë GazetaBlic, Arthur Gardine, dy vjeçar, e futi kokën mes dy shufrave dhe më pas kërkoi ndihmën e  babait të tij i cili me ta parë nuk e kishte as idenë më të vogël se si ta nxirrte kokën nga aty.

Interesantaj në gjithë këtë video është se atij dhe personave të tjerë që ishin me të, iu deshën gati dy orë për ta kuptuar se sa lehtë e kishin ta nxirrnin fëmijën nga ato shufra metalike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP