Një pjesë e Komunës Qendër nesër pa ujë

Ndërprerje në furnizim me ujë nesër nga ora 9 do të kenë një pjesë e konsumatorëve të rrugëve “11 Tetori”, “Dimitrie Çupovski” dhe “Makedonija”.

Siç informon QRMK-Shkup, ndërprerja është për shkak të sanimit të defektit në rrugën “11 Tetori” nr. 6 në lagjen Qendër. Konsumatorët do të jenë pa ujë deri në sanimin e defektit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP