Alfa ka hyrë në Komunën e Karposhit

Një grup i policisë alfa kanë hyrë në Komunën Karposh prej kur doli në opinion informata se kryetari Stevço Jakimovski ka nxjerrë dokumente nga Komuna me qese të zeza, njofton Portalb.mk.

Ish-kryetari i Komunës së Karposhit për këtë gjë mbajti konferencë për shtyp ku tha se ka hedhur gjithçka që nuk iu ka dashur, ndërsa Allfa nëse i dëshiron dokumentet ne t’i kërkojnë në kontejner.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP